MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

www.casradio.cz

StreamTech.tv – je první technickou internetovou televizí v České a Slovenské republice. Již od roku 2008 slouží firmám z oblasti techniky a jiných oborů jako účinná forma aktivní propagace. Tato technická internetová televize z počátku pouze doplňovala technický časopis T+T Technika a Trh. Nyní je ovšem samostatným projektem, který slouží k aktivní propagaci nejrůznějších společností prostřednictvím videí. Ne nadarmo se říká, že video je hlavní zbraní firem, které chtějí rozšířit své pole působnosti. Zvolte si novou dimenzi propagace a předběhněte i Vaši největší konkurenci! 

www.kisspublikum.cz

Rádio Kiss Publikum je regionální rádio, které vysílá ve Zlínském kraji už 22 let. Své vysílače má ve Zlíně, Kroměříži, Uherském Hradišti, Uherském Brodě, Vsetíně a Valašském Meziříčí.

Rádio Kiss Publikum je součástí rozhlasové sítě 7 stanic (Kiss Publikum, Kiss Morava – Ostrava, Kiss Hády – Brno, Kiss Jižní Čechy – České Budějovice, Kiss Proton – Plzeň, Kiss Delta – Mladá Boleslav, Kiss 98 – Praha), které společně pokrývají svým signálem celou Českou republiku.

www.radiobeat.cz

Rádio Beat vzniklo 1. ledna 2002 a hraje klasický rock od 60 let až po současnost. 

Ve Zlínském kraji vysílá už přes 7 let.Rádio Beat je rádio, které vysílá z Prahy celkem pro 5 regionů: pro regiony Praha a střední Čechy, jihozápad, severovýchod Čech a Moravy.Rádio Beat poslouchají spíše muži (80%) než ženy (20%) a to především ve věku 20 - 70 let.

www.countryradio.cz

Country rádio je soukromá rozhlasová stanice, která byla založena v srpnu roku 1991 jako první stanice formátu country hudby v Evropě. Country rádio si lze naladit také prostřednictvím satelitu a je dostupné komukoliv a kdekoliv v dosahu satelitu Astra 3B (23,5°E).Country rádio vysílá ve Zlíně od října 2014.Country rádio je hudební stanice, která vysílá především: country, folk, hudbu 60. let, spirituál a gospel, trampskou hudbu, bluegrass, hudbu skotskou, irskou, australskou, klasický rock 'n' roll, jižanský rock a další. 

www.youmail.cz

YOUMAIL - Profesionálně zpracujeme Vaše zásilky a rozešleme na adresy vybraných cílových skupin zákazníků.
Hromadné rozesílání poštovních zásilek. Zacílíme na Vaše potenciální klienty, dodavatele a odběratele, kterým
za výhodnější cenu hromadně odešleme Vaše prospekty, katalogy, letáky, ceníky aj. Připravíme Vám i adresné databáze.
Zkompletujeme... zabalíme... a odešleme... Vaše zásilky zkompletujeme, vložíme tiskoviny dle pořadí, zabalíme do fólií či obálek tak, aby důstojně reprezentovaly Vaši firmu. Získáte tak pozornost Vašich zákazníků originální zásilkou.  
Vzdálenost není překážkou. Cena zakázky se nenavýší, ať jste z Aše, či Ostravy. Vaše poštovní zásilky zpracujeme a rozešleme nejen v rámci ČR, ale i do zahraničí. Cizojazyčné mutace tiskovin jsou pro nás samozřejmostí.

www.outdoor-akzent.cz

OUTDOOR AKZENT je leader na českém trhu v oblasti venkovní reklamy s důrazem na vysokou kvalitu, flexibilitu a kreativitu. Je člen koncernu EPAMEDIA - jedné z největších outdoorových společností ve střední Evropě, která působí na trhu venkovní reklamy a disponuje sítí zhruba 6 000 billboardů. S podílem 30% na českém trhu je v daném segmentu největší.

www.studioimage2000.cz

Reklamní a marketingová společnost STUDIO IMAGE 2000 je již 20 let předním poskytovatelem služeb v oblasti reklamy a marketingu. Hlavními okruhy činnosti je optimalizace reklamních prostředků, mediální reklama, reklamní fotografie, výtvarný atelier, ofsetový tisk do formátu A0, singmaking, reklamní a dárkové předměty, vydavatelství kalendářů a další činnosti...

ZLÍNEXPO, s.r.o.
Czech Republic, Zlín, Bartošova 15 (pod radnicí)), PSČ 760 01, tel.: +420 577 210 058, +420 577 436, +420 602 341 845, skype: zlinexpo, email: zlinexpo(at)zlinexpo.cz

 

© 1993-2017 ZLÍNEXPO, s.r.o.